ILUO

ILUO
Firma ILUO Sp. z o.o. powstała z pasji do tworzenia najwyższej jakości oprogramowania.

Dziedziną, w której się specjalizujemy jest oprogramowanie dla biznesu. ILUO to nie jest projekt przypadkowy. Uczestnicy przedsięwzięcia są związani z tworzeniem oprogramowania dla przedsiębiorstw od kilku do kilkunastu lat. Wynikiem tego jest ogromne doświadczenie w dziedzinie, w której się specjalizujemy. Profesjonalny trzon zespołu wspiera grono młodych z entuzjazmem podchodzących do pracy programistów.

Projekt ILUO jest odpowiedzią na dynamicznie rozwijający się rynek, w którym przedsiębiorcy potrzebują coraz skuteczniejszych i przyjaźniejszych rozwiązań do zarządzania ich biznesem. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie wsparte naszymi pasjami, chcemy pokazać użytkownikom naszych rozwiązań, że to co wydawało się kiedyś niemożliwe stało się dziś oczywiste i trudno bez tego żyć.

Logo ILUO symbolizuje nasze pasje i stałe dążenie do rozwoju. Każda litera logo powstaje poprzez dopisanie jednej kreski do poprzedniej a tym samym odzwierciedla nasze pragnienia tworzenia rozwiązań coraz doskonalszych i coraz bliższych człowiekowi.


Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
ILUO Biznes KOMFORT
430,50 zł
ILUO Biznes PREMIUM
676,50 zł
ILUO Biznes START
221,40 zł