G-Data Software

G-Data Software
Antywirusowa ochrona danych

Dziedzina, w której G Data Software specjalizuje się od samego początku. Jakość produktów oferowanych przez firmę potwierdzona jest najbardziej obfitym na europejskim rynku portfolio nagród i wyróżnień, zdobytych przez programy G Data Software w testach na całym świecie. Firma G Data Software łączy w swych produktach jakość oraz technologie zabezpieczeń na światowym poziomie. Przykładem jest technologia podwójnego skanowania wykorzystująca dwa niezależne skanery oraz mechanizm natychmiastowej ochrony OutbreakShield. Oprócz ochrony antywirusowej, produkty G DATA takie jak G Data InternetSecurity i G Data TotalCare oferują kompleksową ochronę przed zagrożeniami z Internetu, wykorzystując zapory ogniowe i wielokrotnie doceniony moduł ochrony rodzicielskiej.

Szyfrowanie danych

Z serii programów zabezpieczających na szczególne wyróżnienie zasługuje polski program szyfrujący: G Data TopSecret 4.1, służący do ukrywania i szyfrowania informacji w Wirtualnym Sejfie. Program umożliwia także szyfrowanie wiadomości wysyłanych pocztą elektroniczną. Użytkownik może założyć nieograniczoną liczbę Sejfów, do których dostęp zabezpieczony może być za pomocą hasła, certyfikatu elektronicznego lub czytnika linii papilarnych. Program wielokrotnie zajmował czołowe miejsca i zdobywał liczne wyróżnienia w kategorii oprogramowania do zabezpieczania danych przed nieautoryzowanym dostępem. Wcześniejsze wersje programu - TopSecret DataSafe oraz TopSecret 1.2 zdobyły uznanie szerokiej rzeszy użytkowników, szczególnie korzystających z rozwiązań mobilnych i oczekujących niezawodnego zabezpieczenia danych przechowywanych w notebookach.

 

Niszczenie danych


Klasyczne usuwanie plików, a nawet formatowanie dysku twardego nie daje gwarancji nieodwracalnego zniknięcia danych. Aby umożliwić 100-procentowe usunięcie informacji z dysku twardego, specjaliści G Data Software stworzyli zaawansowany pod względem możliwości, a zarazem niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze, program narzędziowy - Niszczarka Next Generation. Aplikacja jest przeznaczona do trwałego usuwania danych z dysków twardych. Dzięki wykorzystaniu nwoczesnych algorytmów (m. in. algorytmu Guttmana oraz algorytmów zalecanych przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych), danych usuniętych z dysku twardego komputera za pomocą Niszczarki NxG, nie da się odzyskać nawet w specjalistycznych laboratoriach.


Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna